Güncel iddaa tv programı

Maç Dinle güncel iddaa tv programı ile iddaa programında yer alan maçların hangi tarihte hangi kanalda yayınlandığını kolayca öğrenebilirsiniz. Iddaa tv programında futbol ve basketbol karşılaşmalarının güncel maç programı yayınlanmaktadır.

22 Eylül 2020 iddaa tv programı

02:00 - Nac. Asuncion vs River - Nesine.com
05:00 - Leon vs Pumas UNAM - Nesine.com
07:00 - Grulla Morio vs Gamba Osaka U23 - Nesine.com
10:30 - Beijing Guoan vs QD Huanghai - Nesine.com
12:30 - Kataller vs FC Gifu - Nesine.com
13:00 - Tianjin Teda vs Hebei CFFC - Nesine.com
14:35 - CQ Lifan vs WH Zall - Nesine.com
15:00 - SJZ Ever Bright vs Shanghai SIPG - Nesine.com
19:00 - Romanya (K) vs Hırvatistan (K) - Nesine.com
19:45 - Excelsior vs Telstar - Nesine.com
20:00 - Norrby vs Sundsvall - Nesine.com
20:00 - Sered vs Trencin - Nesine.com
20:00 - Leyton Orient vs Tottenham - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
21:00 - İzlanda (K) vs İsveç (K) - Nesine.com
22:00 - Den Bosch vs Maastricht - Nesine.com
22:00 - Krasnodar vs PAOK - beIN SPORTS HD 1
22:00 - M.Tel Aviv vs Salzburg - beIN SPORTS HD 2
22:00 - Slavia Prag vs Midtjylland - beIN SPORTS MAX HD 1
22:15 - Luton Town vs Man Utd - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
23:30 - Acad. Cantolao vs S.Huancayo - Nesine.com

23 Eylül 2020 iddaa tv programı

01:15 - Tigre vs Bolivar - Nesine.com
01:15 - Barcelona SC vs Flamengo - S Sport
03:30 - Cucuta vs Deportivo Cali - Nesine.com
03:30 - Junior vs Independient - Nesine.com
03:30 - LDU Quito vs Sao Paulo - Nesine.com
12:30 - Sapporo vs Kashiwa Reysol - Nesine.com
13:00 - Ehime FC vs Niigata - Nesine.com
13:00 - Zweigen vs Tokyo Verdy - Nesine.com
13:00 - Kashima vs Shonan - Nesine.com
13:00 - Fc Tokyo vs Cerezo Osaka - Nesine.com
13:00 - Kawasaki vs Yokohama FC - Nesine.com
13:00 - Gamba Osaka vs Nagoya - Nesine.com
13:00 - Vissel Kobe vs Tosu - Nesine.com
13:00 - Oita Trinita vs Hiroshima - Nesine.com
13:30 - Jubilo Iwata vs Kofu - Nesine.com
13:30 - Yokohama vs Sendai - Nesine.com
13:30 - Shimizu vs Urawa Reds - Nesine.com
16:00 - Smolevichy vs FC Minsk - Nesine.com
18:30 - Haka vs Rops - Nesine.com
18:30 - Inter Turku vs Honka - Nesine.com
18:30 - Mariehamn vs Ilves Tampere - Nesine.com
18:30 - SJK vs Lahti - Nesine.com
19:30 - T.Moscow vs Nizhny Novgorod - Nesine.com
21:45 - Leicester vs Arsenal - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
21:45 - Fleetwood vs Everton - Nesine.com , beIN SPORTS MAX HD 2
21:45 - Chelsea vs Barnsley - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
22:00 - Gent vs Dynamo Kiev - beIN SPORTS HD 1
22:00 - Olympiakos vs Omonia - beIN SPORTS HD 2
22:00 - Molde vs Ferencvaros - beIN SPORTS MAX HD 1
00:00 - New England vs Montreal Impact - Nesine.com
04:00 - Denver vs LA Lakers - Nesine.com , S Sport
04:00 - Seattle (K) vs Minnesota (K) - S Sport 2
16:30 - Astana vs CSKA Moscow - Nesine.com
19:00 - Nizhny Novg. vs BC Khimky - Nesine.com
20:00 - Zenit vs Zielona Gora - Nesine.com
20:00 - Valencia vs BC Andorra - Nesine.com
22:45 - Bilbao Basket vs Tenerife - Nesine.com

24 Eylül 2020 iddaa tv programı

00:00 - New England vs Montreal Impact - Nesine.com
01:15 - A.Paranaense vs Colo Colo - Nesine.com , S Sport
02:00 - New York City vs Toronto FC - Nesine.com
02:00 - Atlanta United vs FC Dallas - Nesine.com
02:30 - Kansas vs Orlando City - Nesine.com
02:30 - Columbus Crew vs Minnesota Utd - Nesine.com
02:30 - FC Cincinnati vs Philadelphia - Nesine.com
02:30 - Chicago vs Houston - Nesine.com
03:00 - Inter Miami vs New York RB - Nesine.com
03:30 - Internacional vs Gremio - Nesine.com , S Sport 2
03:30 - Nashville vs DC United - Nesine.com
04:00 - Colorado Rapids vs SJ Earthquakes - Nesine.com
04:30 - Real Salt Lake vs LA Galaxy - Nesine.com
05:00 - Portland vs Seattle S. - Nesine.com
05:30 - Los Angeles FC vs Vancouver - Nesine.com
18:30 - HJK Helsinki vs TPS Turku - Nesine.com
19:00 - V.Plzen vs SonderjyskE - Nesine.com
19:00 - MOL Fehervar vs Reims - Nesine.com
21:00 - Galatasaray vs Hajduk Split - Spor SMART
21:00 - Shkendija vs Tottenham - Nesine.com
21:00 - Granada vs L.Tbilisi - Nesine.com
21:00 - Copenhagen vs Piast - Nesine.com
21:00 - KI Klaksvik vs D.Tbilisi - Nesine.com
21:15 - Wolfsburg vs Desna - Nesine.com
21:30 - Milan vs Bodo/Glimt - Nesine.com
21:30 - Basel vs Anorthosis - Nesine.com
21:30 - LASK Linz vs Dunanjska - Nesine.com
21:45 - Rijeka vs Kolos - Nesine.com
21:45 - Lincoln City vs Liverpool - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
21:45 - Man City vs Bournemouth - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
22:00 - Bayern München vs Sevilla - beIN SPORTS HABER , beIN SPORTS HD 1
03:30 - Miami Heat vs Boston - Nesine.com , S Sport
20:00 - Murcia vs Estudiantes - Nesine.com
20:00 - Basquet Manresa vs Obradoiro - Nesine.com
22:45 - Fuenlabrada vs Baskonia - Nesine.com
22:45 - Unicaja vs Barcelona - Nesine.com

25 Eylül 2020 iddaa tv programı

01:00 - Wilstermann vs CA Penarol - S Sport
03:00 - Standard Liege vs Zulte Waregem - tivibu SPOR
19:00 - Adanaspor vs Keciorengucu - beIN SPORTS MAX HD 1
19:30 - Osnabruck vs Hannover 96 - S Sport 2
20:00 - Karagümrük vs Başakşehir - beIN SPORTS HD 1
21:30 - Hertha Berlin vs E.Frankfurt - S Sport 2
21:45 - Huddersfield vs Not.Forest - beIN SPORTS HD 4
22:00 - Lille vs Nantes - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
22:00 - Eibar vs Athletic Bilbao - Nesine.com
02:30 - Connecticut (K) vs LV Aces (K) - S Sport 2
04:00 - Denver vs LA Lakers - S Sport

26 Eylül 2020 iddaa tv programı

13:30 - Kayserispor vs BB Erzurum - beIN SPORTS HD 1
14:00 - F.Düsseldorf vs Würzburger - S Sport 2
14:00 - Ümraniyespor vs İstanbulspor - beIN SPORTS MAX HD 1
14:00 - Alaves vs Getafe - Nesine.com
14:30 - Brighton vs Man Utd - S Sport
14:30 - Wycombe vs Swansea - beIN SPORTS HD 4
16:00 - Toulouse vs Auxerre - beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 - Hatayspor vs Kasımpaşa - beIN SPORTS HD 1
16:00 - Göztepe vs Gaziantep FK - beIN SPORTS HD 2
16:00 - Torino vs Atalanta - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
16:30 - Leverkusen vs RB Leipzig - S Sport 2
17:00 - Crystal Palace vs Everton - S Sport
17:00 - Valencia vs Huesca - Nesine.com
17:00 - Derby County vs Blackburn - beIN SPORTS MAX HD 2
18:00 - Saint-Etienne vs Rennes - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
19:00 - Trabzonspor vs Yeni Malatya - beIN SPORTS HD 1
19:00 - Akhisarspor vs Balıkesirspor - beIN SPORTS MAX HD 2
19:00 - Bursaspor vs Giresunspor - beIN SPORTS MAX HD 1
19:00 - Cagliari vs Lazio - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
19:00 - Sampdoria vs Benevento - Nesine.com , beIN CONNECT
19:30 - Schalke 04 vs W.Bremen - S Sport 2
19:30 - West Brom vs Chelsea - S Sport
19:30 - Elche vs Real Sociedad - Nesine.com
19:45 - Fortuna Sittard vs AZ Alkmaar - tivibu SPOR 2
21:45 - Gent vs OH Leuven - tivibu SPOR 2
21:45 - Inter vs Fiorentina - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
22:00 - Ajax vs Vitesse - tivibu SPOR 3
22:00 - Marseille vs Metz - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
22:00 - Burnley vs Southampton - S Sport
22:00 - Real Betis vs Real Madrid - Nesine.com
23:00 - Boavista vs Porto - S Sport 2
03:30 - Boston vs Miami Heat - S Sport
13:00 - Fenerbahçe Beko vs Ormanspor - TİVİBU SPOR 2
15:15 - Frutti Extra Bursa vs Beşiktaş - TİVİBU SPOR
17:30 - Galatasaray vs Anadolu Efes - TİVİBU SPOR 2

27 Eylül 2020 iddaa tv programı

13:00 - Osasuna vs Levante - Nesine.com
13:15 - Feyenoord vs Den Haag - tivibu SPOR 3
13:30 - Çaykur Rizespor vs Alanyaspor - beIN SPORTS HD 2
13:30 - Spezia vs Sassuolo - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
14:00 - Bordeaux vs Nice - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
14:00 - Motherwell vs Rangers - tivibu SPOR 4
14:00 - Sheffield Utd vs Leeds Utd - S Sport
14:00 - Bandırmaspor vs Samsunspor - beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 - Angers vs Brest - Nesine.com , beIN CONNECT
16:00 - Dijon vs Montpellier - Nesine.com , beIN CONNECT
16:00 - Monaco vs Strasbourg - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
16:00 - Nimes vs Lens - Nesine.com , beIN CONNECT
16:00 - Tottenham vs Newcastle - S Sport
16:00 - Sivasspor vs Ankaragücü - beIN SPORTS HD 2
16:00 - Konyaspor vs Beşiktaş - beIN SPORTS HD 1
16:00 - Napoli vs Genoa - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
16:00 - Hellas Verona vs Udinese - Nesine.com , beIN SPORTS MAX HD 2
16:30 - Hoffenheim vs Bayern München - S Sport 2
16:30 - Ankaraspor vs Adana Demir - beIN SPORTS MAX HD 1
17:00 - Celtic vs Hibernian - tivibu SPOR 4
17:00 - Atletico Madrid vs Granada - Nesine.com
17:45 - Heracles vs PSV Eindhoven - tivibu SPOR 3
18:00 - Lorient vs Lyon - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
18:30 - Man City vs Leicester - S Sport
19:00 - Freiburg vs Wolfsburg - S Sport 2
19:00 - Galatasaray vs Fenerbahçe - beIN SPORTS HD 1
19:00 - Altay vs Eskişehirspor - beIN SPORTS MAX HD 1
19:00 - Crotone vs Milan - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
19:15 - Club Brugge vs Cercle Brugge - tivibu SPOR 2
19:30 - Valladolid vs Celta Vigo - Nesine.com
21:00 - West Ham vs Wolves - S Sport
21:45 - Roma vs Juventus - Nesine.com , beIN SPORTS HD 4
22:00 - Reims vs Paris SG - Nesine.com , beIN SPORTS HD 3
22:00 - Barcelona vs Villarreal - Nesine.com
04:00 - LA Lakers vs Denver - S Sport
13:00 - HDI Afyon Bld vs Gaziantep - TİVİBU SPOR 2
15:15 - Bahçeşehir vs Tofaş - TİVİBU SPOR 2
17:30 - Büyükçekmece vs Petkim Spor - TİVİBU SPOR
20:00 - P.Karşıyaka vs Fethiye Bld - TİVİBU SPOR 3

Iddaa tv programı

Sitemizdeki iddaa tv programı listesi sadece iddaa programında yer alan karşılaşmaları kapsamaktadır. Bunun dışında yurtdışı bahis sitelerindeki karşılaşmaların tv program bilgisi bulunmamaktadır. Iddaa maç programında yer alan karşılaşmaların hangi kanalda hangi tarih ve saatte yayınlandığını bu sayfadan kolayca öğrenebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle Süper lig maç yayını, link vs. paylaşımı yapılmamaktadır.