Güncel iddaa tv programı

Maç Dinle güncel iddaa tv programı ile iddaa programında yer alan maçların hangi tarihte hangi kanalda yayınlandığını kolayca öğrenebilirsiniz. Iddaa tv programında futbol ve basketbol karşılaşmalarının güncel maç programı yayınlanmaktadır.

19 Ekim 2020 iddaa tv programı

00:00 - River vs 12 de Octubre - Nesine
00:00 - JD Cordoba vs Tolima - Nesine
00:15 - Internacional vs Vasco da Gama - Nesine
01:00 - Columbus Crew vs New York City - Nesine
02:00 - Macara vs Olmedo - Nesine
02:05 - Atl Nacional vs America - Nesine
02:00 - New York RB vs Orlando City - Nesine
02:15 - Cerro Porteno vs Luqueno - Nesine
02:30 - Fortaleza vs Palmeiras - Nesine
02:30 - Parana vs Sampaio Correa - Nesine
02:30 - Bragantino vs Sport Recife - Nesine
02:30 - Toronto FC vs Atlanta United - Nesine
02:30 - FC Cincinnati vs DC United - Nesine
03:00 - Minnesota Utd vs Houston - Nesine
03:06 - Santos Laguna vs Pachuca - Nesine
04:10 - Pasto vs Medellin - Nesine
05:00 - Portland vs Los Angeles FC - Nesine
05:30 - SJ Earthquakes vs Seattle S. - Nesine
05:30 - LA Galaxy vs Vancouver - Nesine
10:30 - QD Huanghai vs Guangzhou R&F - Nesine
14:35 - CQ Lifan vs Jiangsu Suning - Nesine
18:00 - Voluntari vs Viitorul - Nesine
18:30 - Lahti vs Haka - Nesine
18:30 - TPS Turku vs Rops - Nesine
18:30 - Helmond vs De Graafschap - Nesine
19:00 - Podbeskidzie vs Warta Poznan - Nesine
19:00 - Akhisarspor vs Menemenspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:30 - West Brom vs Burnley - S Sport
19:30 - Lamia vs Panaitolikos - Nesine
19:45 - Ajax II vs Utrecht II - Nesine
20:00 - Helsingborg vs Hacken - Nesine
20:00 - Djurgarden vs Malmö - Nesine
20:00 - Nordsjaelland vs Randers FC - Nesine
20:00 - Galatasaray vs Alanyaspor - beIN SPORTS HD 1
20:00 - Gençlerbirliği vs Denizlispor - beIN SPORTS HD 2
21:00 - Roda vs Telstar - Nesine
21:00 - A.Clinceni vs FCSB - Nesine
21:00 - Schaffhause vs Aarau - Nesine
21:30 - Lechia Gdansk vs Pogon Szczecin - Nesine
21:30 - St.Pauli vs Nürnberg - Nesine
21:45 - Guingamp vs Auxerre - Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
21:45 - Waasland vs Oostende - Nesine
21:45 - Hellas Verona vs Genoa - beIN SPORTS HD 3
22:00 - AZ Alkmaar II vs Volendam - Nesine
22:00 - Leeds Utd vs Wolves - S Sport
22:15 - Boavista vs V.Guimaraes - Nesine

20 Ekim 2020 iddaa tv programı

02:00 - Bahia vs Atl Mineiro - Nesine
02:00 - Dep.Cuenca vs LDU Portovie - Nesine
02:00 - Botafogo vs Goias - Nesine
02:00 - Petrolera vs Aguilas Doradas - Nesine
02:15 - Carlos Manucci vs S.Huancayo - Nesine
02:30 - New England vs Philadelphia - Nesine
04:00 - Deportivo Cali vs Santa Fe - Nesine
05:00 - Leon vs Club America - Nesine
12:30 - Sunshine Coast vs Suburbs - Nesine
13:30 - Keçiörengücü vs Bandırmaspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
14:30 - Bld.Kütahyaspor vs Darıca GB - A Spor
17:00 - İçel İdmanyurdu vs Payasspor - A Spor
19:00 - Eskişehirspor vs Samsunspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:45 - Nac Breda vs Cambuur - Nesine
19:45 - PSV II vs Nijmegen - Nesine
19:55 - Zenit vs Club Brugge - beIN SPORTS HD 3
19:55 - Dynamo Kiev vs Juventus - beIN SPORTS HD 2
20:00 - Esbjerg vs Hvidovre - Nesine
20:00 - Kolding IF vs Hobro IK - Nesine
20:00 - Karşıyaka vs Bergama Bld - A Spor
21:45 - Norwich City vs Birmingham - beIN CONNECT
22:00 - FC Oss vs Den Bosch - Nesine
22:00 - Ascoli vs Reggiana - Nesine
22:00 - Chievo vs Brescia - Nesine
22:00 - Cittadella vs Pordenone - Nesine
22:00 - Empoli vs SPAL - Nesine
22:00 - Frosinone vs Virtus Entella - Nesine
22:00 - Vicenza vs Salernitana - Nesine
22:00 - Reggina vs Cosenza Calcio - Nesine
22:00 - Venezia vs Pescara - Nesine
22:00 - Paris SG vs Man Utd - beIN SPORTS HD 2
22:00 - RB Leipzig vs Başakşehir - beIN SPORTS HD 1
22:00 - Chelsea vs Sevilla - beIN SPORTS HD 4
22:00 - Rennes vs Krasnodar - beIN SPORTS MAX HD 2
22:00 - Lazio vs Dortmund - beIN SPORTS MAX HD 1
22:00 - Barcelona vs Ferencvaros - beIN SPORTS HD 3
22:00 - O Higgins vs Curico - Nesine
22:30 - America Mineiro vs Pelotas - Nesine
19:00 - Bahçeşehir vs Partizan - Nesine
19:00 - Levallois vs KK Mornar - Nesine
20:00 - Barcelona vs Gipuzkoa - Nesine
21:00 - Trento vs Cedevita Olim. - Nesine
21:30 - Tenerife vs Bakken Bears - Nesine
21:30 - Dijon vs Keravnos - Nesine
21:45 - Badalona vs Venezia - Nesine , S Sport 2
22:15 - Real Madrid vs Obradoiro - Nesine

21 Ekim 2020 iddaa tv programı

01:15 - Santos vs Defensa - Nesine , S Sport
01:15 - Olimpia vs Delfin - Nesine
01:15 - CSA Alagoano vs Botafogo SP - Nesine
01:15 - Oeste vs Nautico - Nesine
01:15 - Juventude vs Avai - Nesine
03:30 - Colo Colo vs Wilstermann - Nesine
03:30 - CA Penarol vs A.Paranaense - Nesine
03:30 - Sao Paulo vs Binacional - Nesine
03:30 - River Plate vs LDU Quito - Nesine , S Sport
03:30 - Operario PR vs Cruzeiro - Nesine
03:30 - Nashville vs FC Dallas - Nesine
10:30 - Shenzhen FC vs Tianjin Teda - Nesine
12:00 - Vissel Kobe vs Kashima - Nesine
13:00 - JEF United vs Zweigen - Nesine
13:00 - Tokyo Verdy vs Jubilo Iwata - Nesine
13:00 - Niigata vs Fagiano - Nesine
13:00 - Kataller vs Vanraure - Nesine
13:00 - Erokspor vs Arnavutköy Bld. - A Spor
13:30 - Shonan vs Tosu - Nesine
13:30 - Yokohama vs Nagoya - Nesine
13:30 - Giresunspor vs Adanaspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
14:35 - GZ Evergrande vs Hebei CFFC - Nesine
15:00 - FC Minsk vs Slavia Mozyr - Nesine
15:00 - Tekirdağspor vs Silivrispor - A Spor
16:00 - Adana Demir vs Ümraniyespor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
17:30 - Espanyol vs Mirandes - Nesine
18:30 - Waalwijk vs PEC Zwolle - Nesine
19:00 - Legia Warszawa vs Slask - Nesine
19:00 - Skive IK vs Vendsyssel - Nesine
19:00 - Altınordu vs Altay - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:00 - Balıkesirspor vs Boluspor - beIN SPORTS MAX HD 2 , TRT Avaz
19:00 - Fethiyespor vs Nazilli Bld - A Spor
19:30 - Fremad Amager vs FC Helsingor - Nesine
19:30 - Hamburg vs Erzgebirge Aue - Nesine , S Sport 2
19:55 - Salzburg vs L.Moscow - beIN SPORTS HD 2
19:55 - Real Madrid vs Shakhtar - beIN SPORTS HD 1
20:00 - AFC Eskilstuna vs Trelleborgs - Nesine
20:00 - Vasteras vs Akropolis - Nesine
20:00 - Norrby vs Halmstad - Nesine
20:00 - Degerfors vs Örgryte - Nesine
20:00 - Östers vs Umea FC - Nesine
20:00 - HB Koge vs Fredericia - Nesine
20:00 - Las Palmas vs CD Castellon - Nesine
20:00 - Lugo vs Girona - Nesine
20:00 - Ponferradina vs Tenerife - Nesine
20:00 - Lecce vs Cremonese - Nesine
21:45 - Sheffield Wed. vs Brentford - beIN CONNECT
22:00 - Bayern München vs Atletico Madrid - beIN SPORTS HD 1
22:00 - Inter vs M gladbach - beIN SPORTS HD 4
22:00 - Man City vs Porto - beIN SPORTS HD 3
22:00 - Olympiakos vs Marseille - beIN SPORTS MAX HD 2
22:00 - Ajax vs Liverpool - beIN SPORTS HD 2
22:00 - Midtjylland vs Atalanta - beIN SPORTS MAX HD 1
22:30 - Almeria vs Cartagena - Nesine
22:30 - Fuenlabrada vs UD Logrones - Nesine
22:30 - Sabadell vs Alcorcon - Nesine
19:00 - Lietkabelis vs Antwerp - Nesine
19:15 - Promitheas vs Nanterre 92 - Nesine
19:30 - L.Kuban vs BC Andorra - Nesine
20:00 - Buducnost vs Ulm - Nesine
20:00 - Frutti Extra Bursa vs Gran Canaria - Nesine
21:30 - Sassari vs Galatasaray - Nesine
21:45 - Unicaja vs Brescia - Nesine
22:00 - Bologna vs AS Monaco - Nesine , S sport 2

22 Ekim 2020 iddaa tv programı

00:30 - Union Espanola vs Cobresal - Nesine
01:15 - Racing Club vs Estudiantes - S Sport
03:30 - Flamengo vs Junior - S Sport
03:30 - Vasco da Gama vs Corinthians - Nesine
10:30 - SJZ Ever Bright vs Dalian Pro - Nesine
13:00 - Erbaaspor vs Yozgatspor 1959 - A Spor
13:30 - Tuzlaspor vs Ankaraspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
14:35 - Beijing Guoan vs SD Luneng - Nesine
15:00 - Bld Derincespor vs Çankaya FK - A Spor
16:00 - İstanbulspor vs Akhisarspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
17:30 - Leganes vs Real Zaragoza - Nesine
18:00 - HIFK vs Rops - Nesine
18:30 - Honka vs Lahti - Nesine
18:30 - Mariehamn vs HJK Helsinki - Nesine
18:30 - KuPS Kuopio vs Haka - Nesine
18:30 - SJK vs Ilves Tampere - Nesine
19:00 - Silkeborg IF vs Viborg - Nesine
19:00 - Menemenspor vs Bursaspor - beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:00 - 1928 Bucaspor vs Somaspor - A Spor
20:00 - Jönköpings vs Gais - Nesine
20:00 - IK Brage vs Ljungskile - Nesine
20:00 - Mallorca vs Albacete - Nesine
20:00 - Real Oviedo vs Rayo Vallecano - Nesine
22:30 - Malaga vs Sport.Gijon - Nesine
20:00 - Zalgiris vs Valencia - Nesine
21:00 - ALBA Berlin vs Baskonia - Nesine
21:00 - Panathinaikos vs Fenerbahçe Beko - Nesine
21:45 - Crvena Zvezda vs CSKA Moscow - Nesine

23 Ekim 2020 iddaa tv programı

03:30 - Boca Juniors vs Caracas FC - S Sport
19:30 - Nürnberg vs Karlsruher - S Sport 2
21:30 - Stuttgart vs Köln - S Sport 2
21:45 - Sassuolo vs Torino - Nesine
22:00 - Rennes vs Angers - Nesine
22:00 - Aston Villa vs Leeds Utd - S Sport
22:00 - Elche vs Valencia - Nesine , Spor SMART
20:00 - BC Khimky vs M.Tel Aviv - Nesine
21:30 - B.München vs Olympiakos - Nesine
22:00 - Barcelona vs Real Madrid - Nesine

24 Ekim 2020 iddaa tv programı

13:30 - Ümraniyespor vs Altınordu - TRT Spor
14:00 - Hannover 96 vs F.Düsseldorf - S Sport 2
14:00 - Osasuna vs Athletic Bilbao - Nesine , Spor SMART
14:30 - West Ham vs Man City - S Sport
16:00 - Atalanta vs Sampdoria - Nesine
16:30 - Bayern München vs E.Frankfurt - S Sport 2
17:00 - Fulham vs Crystal Palace - S Sport
17:00 - Barcelona vs Real Madrid - Nesine , Spor SMART
18:00 - Lorient vs Marseille - Nesine
19:00 - Samsunspor vs Keçiörengücü - TRT Spor
19:30 - Dortmund vs Schalke 04 - S Sport 2
19:30 - Man Utd vs Chelsea - S Sport
19:30 - Sevilla vs Eibar - Nesine , Spor SMART
21:45 - Lazio vs Bologna - Nesine
22:00 - Paris SG vs Dijon - Nesine
22:00 - Liverpool vs Sheffield Utd - S Sport
22:00 - Atletico Madrid vs Real Betis - Nesine , Spor SMART
22:30 - Porto vs Gil Vicente - S Sport 2
21:45 - Badalona vs Baskonia - Spor SMART 2

25 Ekim 2020 iddaa tv programı

13:30 - Ankaraspor vs Balıkesirspor - TRT Avaz
13:30 - Bandırmaspor vs Adana Demir - TRT Spor
14:00 - Valladolid vs Alaves - Nesine , Spor SMART
14:30 - Cagliari vs Crotone - Nesine
15:00 - Lens vs Nantes - Nesine
15:30 - Bochum vs Erzgebirge Aue - S Sport 2
16:00 - İstanbulspor vs Eskişehirspor - TRT Spor
16:00 - Adanaspor vs Tuzlaspor - TRT Avaz
17:00 - TPS Turku vs SJK - Nesine
17:00 - Bordeaux vs Nimes - Nesine
17:00 - Brest vs Strasbourg - Nesine
17:00 - Metz vs Saint-Etienne - Nesine
17:00 - Southampton vs Everton - S Sport
17:00 - Benevento vs Napoli - Nesine
17:00 - Parma vs Spezia - Nesine
17:30 - Wolfsburg vs A.Bielefeld - S Sport 2
18:00 - Cadiz vs Villarreal - Nesine , Spor SMART
19:00 - Nice vs Lille - Nesine
19:00 - Altay vs Giresunspor - TRT Spor
19:30 - Wolves vs Newcastle - S Sport
20:00 - W.Bremen vs Hoffenheim - S Sport 2
20:00 - Fiorentina vs Udinese - Nesine
20:30 - Getafe vs Granada - Nesine , Spor SMART
22:15 - Arsenal vs Leicester - S Sport
22:45 - Juventus vs Hellas Verona - Nesine
23:00 - Lyon vs Monaco - Nesine
23:00 - Real Sociedad vs Huesca - Nesine , Spor SMART
20:30 - Real Madrid vs Estudiantes - Spor SMART 2

Iddaa tv programı

Sitemizdeki iddaa tv programı listesi sadece iddaa programında yer alan karşılaşmaları kapsamaktadır. Bunun dışında yurtdışı bahis sitelerindeki karşılaşmaların tv program bilgisi bulunmamaktadır. Iddaa maç programında yer alan karşılaşmaların hangi kanalda hangi tarih ve saatte yayınlandığını bu sayfadan kolayca öğrenebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle Süper lig maç yayını, link vs. paylaşımı yapılmamaktadır.